[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
مدیریت تربیت بدنی::
عملکرد تربیت بدنی::
آئین نامه ها و فرم ها::
معرفی کارکنان::
اخبار ورزشی::
نظرات و پیشنهادات::
تسهیلات پایگاه::
آلبوم ها::
::
برنامه های ورزشی
..
سانس های استخر

AWT IMAGE
برنامه استخر تابستان 97

تعرفه استخر

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
سایت اداره تربيت بدني را چگونه ارزیابی می کنید:
عالی
خوب
متوسط
ضعيف
   
..
مقام های قهرمانی

مقام های قهرمانی

AWT IMAGE

کسب مقام دوم پرش طول لیگ باشگاههای دو و میدانی کشور

کسب مقام اول پرش طول قهرمانی کشور باشگاههای دو و میدانی کشور

کسب مقام اول 60 متر قهرمانی کشور باشگاه های دو و میدانی کشور

کسب مقام اول والیبال مسابقات کشور

کسب مقام اول والیبال سوپر لیگ باشگاه های کشور

کسب مقام سوم تیم دو و میدانی دانشگاه های کشور

کسب مقام اول ایروبیک باشگاه های کشور

کسب 2 مدال نقره در رشته های 800 متر و 1500 متر و یک طلا در 3000 متر در مسابقات قهرمانی کشور

کسب مدال نقره در 100 متر با مانع در المپیاد دانشجویی اصفهان

کسب مقام دوم در مسابقات قهرمانی کشوری دو و میدانی

کسب مقام سوم پایتخت کشورهای اسلامی در 60 متر با مانع

کسب 3 طلا و دو نقره در مسابقات شنای قهرمانی کشور دانشجویان

کسب 1 طلا و 4 نقره در مسابقات شنای قهرمانی کشور دانشجویان

کسب 2 نقره در مسابقات شنای قهرمانی کشور دانشجویان

کسب دو طلا و یک نقره در مسابقات قهرمانی کشور دانشجویان در رشته دو و میدانی

کسب 1 طلا و 2 نقره در مسابقات قهرمانی کشور دانشجویان در رشته دو و میدانی

کسب 1 نقره در مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور

کسب مقام دوم کلت بادی و 3 نقره در مسابقات قهرمانی تیراندازی کشور

کسب 4 نقره و مقام دوم در مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور

کسب 1 طلا در مسابقات کشورهای غرب آسیا در رشته بدمینتون

کسب 1 طلا در مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور

کسب مقام اول پرش طول بازیهای پایتخت های کشورهای اسلامی

کسب مقام سوم 60 متر با مانع بازیهای پایتخت های کشورهای اسلامی

کسب مقام اول والیبال بازیهای پایتخت های کشورهای اسلامی

کسب مقام اول پرش طول مسابقات بین المللی

..
پیوند فوری

AWT IMAGE

sport AT iust.ac.ir

..
:: جشنواره ورزشی خوابگاه دختران به مناسبت ولادت امام حسن عسگری(ع) ( ویژه دانشجویان دختر) ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ | 

در این جشنواره 2 مسابقه همگانی در رشته های طناب کشی و پیاده روی روی طرح چرخ تانک با شرکت 350 نفر در سالن لاله برگزار شد. نفرات برتر طناب کشی :تیم اول: انسیه پور شجاعی - شیرین طه زاده- زهرا خدادادی- آتنا فخریان تیم دوم: فاطمه صادقی- مینا هوشمند- بنفشه پور گل محمد- طاهره محمدی تیم سوم:سیده فاطمه موسوی- زیبا عارفی نژاد- الناز عسگری- رومینا محرابی .نفرات برتر چرخ تانگ : تیم اول: انسیه پور شجاعی- زهرا خدادادی- فاطمه نوروزی- آتنا روغنی تیم دوم:زهرا قوامی- مرضیه بازیار- سیمین بختیار- هاجر محمد زاده تیم سوم:مژده عباسی- مرضیه کمالی- زهرا غلامی- مینا بصیرت
دفعات مشاهده: 1508 بار   |   دفعات چاپ: 84 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Department of Physical Education

!!شما قدرتمندتر و نیرومندتر از آنچه می پندارید هستید.

Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3741